KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – Mike G. - Happy Birthday

Na tydzień przed Świętami, Miasto Aniołów zaprasza wszystkich tych, którzy chcą „poimprezować” w klubowych rytmach, które serwować będzie nasz Rezydent Mike G. Wszystkiego najlepszego grudniowym Jubilatom składa ekipa Miasta Aniołów.


Jak co miesiąc chcemy uhonorować tych z pośród naszych Gości, którzy urodzili się w grudniu. Happy Birthday 21:00. – 23:00. Grudniowi jubilaci spod znaku strzelca i koziorożca po wcześniejszej rezerwacji (58 768 58 31) do 15.12. otrzymują jedną butelkę 0.5. l wódki Smirnoff + 1 l soku lub napoju Coca Coli + stolik na sali głównej - za darmo (dostosowany do ilości Gości). Obowiązuje zasada – jeden zarezerwowany stolik - jeden jubilat. 


Należy pospieszyć się z rezerwacjami, ilość stolików ograniczona i może ich zabraknąć dla spóźnialskich i jeszcze coś ekstra, wszyscy, którzy nas odwiedzą w tym dniu pomiędzy 21:00., a 23:00., i urodzili się w grudniu, mają darmowy wstęp na imprezę, muszą to jednak przy wejściu udokumentować dowodem tożsamości ze zdjęciem.


Zaczynamy o 21:00. Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R’n’b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów. Stroną muzyczną zajmie się sobotni Rezydent MA Mike G.


Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.


Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow

oraz na www.miastoaniolow.com.pl


Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58768 58 31

START: 21:00

WSTĘP: 15 zł * JUBILACI FREE do 23:00

--------------------------------------------------------------------------

Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).

https://soundcloud.com/mikegpl

https://www.mixcloud.com/djmikegpl/

Najbliższa impreza

Anioły w Mieście Aniołów - Wernisaż - Vasyl Netsko

OPINIE