KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Angels - Andy Mile & Mike G

Zaczynamy jesienne imprezy od „mocnego uderzenia”. W Mieście Aniołów pojawi się już po raz kolejny Andy Mile, specjalnie zaproszony przez naszego Rezydenta MIKE G. Ponad tysiąc zagranych imprez plasuje Andy Mile’a w czołówce najbardziej doświadczonych DJ-ów w Polsce. Podczas tej sobotniej nocy nie zabraknie Rezydenta Miasta Aniołów - Mike G, który wspólnie z naszym Gościem stworzy klimat jedynej w swoim rodzaju imprezy klubowej. 

To wyjątkowe wydarzenie rozpoczyna cykl jesienny imprez w Mieście Aniołów. Zaczynamy o 21:00. 

Na tą niezwykłą noc przygotowaliśmy specjalnie dla Was znaną naszym fanom promocję, przy zakupie w barze lub u kelnerki pomiędzy 21:00., a 23:00. wódki Smirnoff Black lub whisky Johnnie Walker Red Rye Finish płacimy za zamówioną jedną sztukę, a otrzymujemy dwa takie same produkty. To największy z hitów promocyjnych proponowanych dla naszych Gości. PROMOCJA NIE DOTYCZY STREFY VIP. Jest jedną z najbardziej ulubionych przez Was, naszych ofert.

Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R’n’b Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów. Stroną muzyczną zajmą się: Andy Mile oraz Mike G.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768 58 31.
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł
--------------------------------------------------------
Andy Mile rozwijał skrzydła w legendarnym i wielokrotnie nagradzanym SQ klub w Poznaniu. Do osiągnięć zalicza też rezydentury w znanym na cały kraj BALu Warszawa i w polskim oddziale słynnych czereśni - klubie Pacha Poznań. W swojej piętnastoletniej karierze dzielił scenę z najgorętszymi nazwiskami zagranicznej sceny muzyki elektronicznej takimi jak: DJ Fresh, Mark Knight, EDX, Monika Kruse, Chris Liebing, Michael Calfan, Felix Kroecher, Gregor Salto, Tristan Garner, Alex Kenji czy Tom Novy. Rozgrzewał też parkiety kilkunastu edycji kultowych imprez spod znaku Hed Kandi. Ponad tysiąc zagranych imprez plasuje Andy Mile’a w czołówce najbardziej doświadczonych DJ-ów w Polsce. Od niedawna występuje także pod aliasem NTRTNMNT, pod którym prezentuje swoje urbanowo - rapowe wcielenie.

MIKE G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/