KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – Define & Mike G. - XXXL Special

Po kilkuletniej przerwie, specjalnie dla naszych Fanów odwiedzi Miasto Aniołów i swoje umiejętności zaprezentuje Define – na scenie od 2004 roku. Zaczynał od hip hopu, obecnie swoje imprezy urozmaica o muzykę elektroniczną, taką jak house i garage, jest również od 2015 producentem muzycznym.

Z okazji pierwszej wiosennej imprezy w MA, przygotowaliśmy dla Was prezent w postaci olbrzymiej i już od dawna nie byłej naszej wielkiej promocji, choć trochę zmodyfikowanej ale oczywiście jeszcze bardziej korzystnej dla naszych Gości. Zaczynamy o 21:00. Przy zakupie w barze lub u kelnerki przez całą noc czyli od 21:00 do 5:00 wódki Smirnoff Black lub whisky Johnnie Walker Red Rye Finish (oprócz np. boatów czyli produktów będących w promocji) płacimy za jeden, a otrzymujemy dwa. Oczywiście inne produkty np. soki czy napoje mają ceny podstawowe czyli nierabatowane ale w zamian za to promocja trwa przez cały czas imprezy, a nie tylko w dwóch pierwszych godzinach jak zazwyczaj.

To największy z hitów promocyjnych proponowanych dla naszych Gości. Jest jedną z najbardziej ulubionych przez Was, naszych ofert. PROMOCJA NIE DOTYCZY STREFY VIP.

Jak zawsze nad stroną muzyczną będzie czuwał Rezydent Mike G., wspólnie z Define zaproszą do energetycznej zabawy w klimacie mashup, funk, rnb, dancehallu, hip hopu, trapu, twerku oraz house, deep house i oczywiście największych i najbardziej znanych “miastowych” hitów.

Nie polecamy before – ów, spóźnialscy mogą wiele stracić, a chyba nie warto. 21:00.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i niespodzianek.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł
----------------------------------------
Define rozpoczął swoją przygodę z djingiem w 2004 r, kiedy jako młody chłopak przywiózł z pracowitych wakacji na Wyspach Brytyjskich dwa gramofony, torbę winyli i sporo pozytywnej energii. Zaczynał od hip hopu aktywnie działając w kulturze tańca street dance gdzie jako jeden z czołowych dj’i dbał o oprawę muzyczną zawodów i jam’ów tanecznych. Obecnie swoje imprezy urozmaica o muzykę elektroniczną, taką jak house i garage, które szczególnie wkradły się w jego serce. W 2015 roku na poważnie zajął się produkcją muzyczną, która zaowocowała wypuszczeniem kilku housowych remiksów. Define rozwija się w tej dziedzinie intensywnie doskonaląc granie o własne produkcje muzyczne.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!