KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – Klubowicze MA - Bajo & C-Tite

START: 21:00
WSTĘP: 15 zł* KLUBOWICZE FREE DO 23:00

Wszystkich spragnionych dobrej zabawy zapraszamy do Miasta Aniołów na kolejną imprezę z cyklu Angels Night Out. Startujemy o 21:00.

Ta sobota jest sobotą, w którą obowiązuje darmowy wstęp (21:00 – 23:00) dla tych, którzy do 20.10.2018. do godziny 18:00. dołączyli do Grupy naszych Klubowiczów na fb. Oprócz tego na „miastowych” Klubowiczów czeka wiele atrakcji i promocji. Atrakcją wieczoru będzie występujący po raz kolejny w Mieście Aniołów – BAJO, który nie ma ściśle wytyczonego gatunku muzycznego w swoich setach, opiera się głównie na muzyce rnb, twerk i dancehall, ale stara się poprzez selekcję utworów, przewinąć przez imprezę jak najwięcej gatunków i tematów muzycznych. Nie brakuje w nich dobrego, breakbeatowo-funkowego i gitaro-housowego brzmienia.

Zapraszamy do Miasta Aniołów na imprezę Angels Night Out. Będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R’n’b Mashup, Funk, House i Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych „miastowych” hitów. Muzą dla Was zajmą się Bajo oraz C-Tite dziś w roli Rezydenta Miasta Aniołów. Stały Gość najlepszych klubów w Polsce. Miłośnik muzyki elektronicznej w wielu odmianach, prezentujący najświeższe brzmienia i muzyczne trendy. Częsty i zawsze mile widziany Gość naszego Klubu.

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
------------------------------------------------------
BAJO - pochodzi z Torunia i działa na scenie hip-hopowej od 2001 roku. Organizował wiele imprez hip-hopwych i dancehallowych w Toruniu między innymi: TuRNtable Contest, pierwszy w Polsce cykl zawodów tanecznych Dancehall Queen Contest [5 edycji] i Reebok Hip Hop Tour 2005 w Toruniu. Od roku 2004 członek grupy Bizzare, mieszanki rap'u z gitarowym brzmieniem. Zespół ten miał na koncie wygrane przeglądy muzyczne i szybko ewoluował do stylu rap core i miana rockowej nadziei Toruńskiej Sceny Muzycznej. Wraz z członkami grupy tworzą ekipę a jednocześnie wytwórnię: BUMP, która działa do dzisiaj. W 2008 Bajo zostaje rezydentem klubu the Fresh w stolicy gdzie cyklicznie gra na imprezach i koncertach i nagrywa 3 mixy dla klubu dwa dancehallowe i jeden hip hopowy z udziałem Mioda z formacji Jamal. Bajo działa również w sferze vizualizacji i tworzy z ekipą Bump teledyski i filmy promocyjne, a także sprawdza się na imprezach jako DVJ. Gra w wielu Polskich klubach, na imprezach skateboardingowych, snowboardowych, bmx'owych (również we Francji i we Włoszech). Jest obecnie rezydentem klubów: "Room13" „The View” "Level 27” w Warszawie, "Czekolada" w Łodzi "SODA2.0"w Bydgoszczy. Wydał dwa mixtape'y z dancehallowej serii Buguyaga oraz dwie produkcje Fala Mc - Prowizorka i w pełni polskiego battle breaka "Połamańce" na vinylu. Dla klubu Libacja w Sopocie stworzył unikalne mixy połączenia muzyki Rockowej z Housem: „Reactive mix’ i Signum Temporis. Udzielał się na wielu produkcjach głównie dogrywając cuty i scratche jak i w produkcjach battlebreak na vinylu : Scratchofony. Artyści z którymi współpracował to: Bończyk-Krzywański, SOFA, Bizarre, Puzzel, Jinx, Rezydenci TSP, Robert-D, PTP, Fala MC. DJ BAJO nie ma ściśle wytyczonego gatunku muzycznego w swoich setach opiera się głównie na muzyce rnb, twerk i dancehall, ale stara się poprzez selekcję utworów, przewinąć przez imprezę jak najwięcej gatunków i tematów muzycznych. Nie brakuje w nich dobrego, breakbeatowo-funkowego i gitaro-housowego brzmienia. W 2014 dołącza do kolektywu „Mamytownosie” gdzie wraz z Dj PeeM i Dj Sto organizują imprezy z muzyką elektroniczną głównie Deep House i G-House. Bajo występował na scenie bądź grał supporty z artystami takimi jak : EVE, Afu-Ra, Masta Killah, Killa Kela, Method Man, Gooral, Cheeba, Marika, Jamal, OSTR, Tede, Pezet, Donguralesko, Firma.
https://soundcloud.com/djbajo 
------------------------------------------------------ 
C-Tite - DJ/DVJ, producent mashupów, remixer z Torunia. Stały gość najlepszych klubów w Polsce. Rezydent toruńskiego klubu No1. Miłośnik muzyki elektronicznej w wielu odmianach, prezentujący najświeższe brzmienia i muzyczne trendy. Jego sety to mieszanka tanecznych odmian House przełamana bangerami z gatunku Rnb/Moombathon, doprawiona autorskimi Mashupami i Remixami. Na scenie od 2002 roku. Mistrz Polski DJów w miksowaniu 2011. Mistrz Polski Djów 2010. Toruński DJ Roku 2011 i 2012 (plebiscyt Radia GRA). Finalista konkursu na najlepszego DJa Projektu Plaża TVN i FTB 2009. Finalista międzynarodowego Ibiza DJ Awards Bedroom Competition 2011. Finalista i zwycięzca ponad 20 turniejów/konkursów/mistrzostw DJskich od 2006 roku. Tester sprzętu dla serwisu infomusic.pl, juror mistrzostw Polski DJów.