KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out - Mike G

Kończy się czerwiec, a my zaplanowaliśmy na tę sobotę solowe spotkanie z naszym Rezydentem Mike G. Jest on bez wątpienia gwiazdą naszego klubu grający już od prawie siedmiu lat w Mieście Aniołów. Reprezentuje bardzo wysoki poziom tak muzykalnością, techniką, jak i selekcją muzyczną.

On też, czyli Mike G zrobi „przelotkę” po wszystkich stylach i gatunkach muzycznych granych w dobrych i renomowanych klubach, gdzie oczywiście dominują różne odmiany muzyki house.
Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń w ostatnim dniu pięknego i zwiastującego nadejście lata miesiąca czyli czerwca.

Jest jak zwykle promocja, choć tym razem trochę tajemnicza. Kto chce z niej skorzystać, niech zapyta się przy wejściu naszych selekcjonerek, Iwony i Sylwii, one wszystko wiedzą i Wam powiedzą. ;)

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje pod numerem 58 768 58 31
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł
--------------------------------------------------------------------------------
Mike G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).