KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – Joanna Krzyśków & Brose & MIKE G - Naughty Girls

Zima, a my w gorącej atmosferze czkając na przedwiośnie zapraszamy wszystkich naszych fanów jak również tych, którzy zechcą nas odwiedzić po raz pierwszy, pomimo niesprzyjającej aury, na imprezę z cyklu Angels Night Out. Po raz pierwszy zaprosiliśmy do Miasta Aniołów Joannę Krzysków, jest ona skrzypaczką, która zrewolucjonizowała polską scenę klubową nadając nowe znaczenie show na skrzypcach. Wielokrotnie gościła na najbardziej znanych i renomowanych scenach klubowych tak w Polsce jak i Europie. Pojawi się też młody ale już znany „miastowym” fanom, bardzo ambitny bydgosko- toruński Dj – Brose. I wszystko to zobaczymy i usłyszymy 23 lutego w Mieście Aniołów. Imprezę zaczynamy o 21:00. 

Na tę noc przygotowaliśmy specjalnie dla Was dwie super promocje, które cieszyły się ogromną popularnością na naszym fanpage. Wszyscy, którzy wpiszą się na listę do 23.02.2019. do godziny 18:00. na facebook-u w pierwszych dwóch godzinach imprezy tj. 21:00. – 23:00. mają darmowy wstęp. Warunkiem wpisania się na listę Gości jest polubienie Miasta Aniołów. Obserwujcie nas i czekajcie kiedy pojawi się lista (należy dołączyć się do wydarzenia). To jeszcze nie wszystko, żeby jeszcze bardziej podnieść temperaturę tej lutowej imprezy, zapraszamy wszystkie Panie (które nie zdążyły wpisać się na listę i które mają ukończone 21 lat) na naszą stałą promocję pt. “Naughty Girls”. Nasze Fanki jak i te Panie, które po raz pierwszy postanowiły odwiedzić Miasto Aniołów, w tym dniu wchodząc do Klubu ( 21.00. -23.00.) w spódniczkach mini lub szortach nie płacą za wstęp i otrzymują welcome drinka gratis. Dla odważnych Pań, które w tym dniu zdecydują się na fantastyczną zabawę z D-JO, Brose i Mike G ( w minispódniczkach lub szortach) w Mieście Aniołów specjalny przygotowany przez Szefa baru drink powitalny.
Może warto nałożyć miniówkę lub szorty żeby zaoszczędzić trochę „kaski”? ;) 
UWAGA mini spódniczki muszą być „wyjątkowo” krótkie, a szorty „wyjątkowo” obcisłe. ;)

Zaczynamy o 21:00. Jak zawsze będziemy bawić się w klimacie Urban, Rap, Twerk, Trap, Future R’n’b, Mashup, Funk, House, Deep House oraz oczywiście największych i najbardziej znanych imprezowych hitów.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.
Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.

Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl 

Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31
START: 21:00
WSTĘP: 15 zł* LISTA FACEBOOK FREE do 23:00
NAUGHTY GIRLS FREE do 23:00
------------
Nasi artyści.
D-JO, czyli Joanna Krzysków, jest skrzypaczką, która zrewolucjonizowała polską scenę klubową nadając nowe znaczenie show na skrzypcach. Jej występy w klubach i na eventach zapisują się w pamięci widzów na długo, 
stanowiąc unikalne zjawisko za sprawą niepowtarzalnych zdolności improwizacyjnych Joanny. Jej wirtuozerska gra wyraża wyjątkową wrażliwość i iście gorący temperament, który doskonale wzmacnia ognista uroda Joanny i jej nieziemski seksapil. W każdym z wykonań D-JO czuć mistrzowski sznyt i nadzwyczajną muzyczną ogładę. Świetnie odnajduje się w house, electro i R’n’B , ale nie stroni też od jazzu i rocka. Swój kunszt artystyczny doskonaliła na licznych warsztatach oraz kursach mistrzowskich w kraju i za granicą. Brała udział w wielu nagraniach muzyki teatralnej i filmowej. Współpracowała, 
koncertowała i nagrywała z wieloma uznanymi artystami. Swoją grą regularnie uświetnia eventy, gale telewizyjne, imprezy biznesowe, oraz wielkie wydarzenia sportowe (m.in. Gala tygodnika ,,Pilka Nożna” w Polsat Sport, Bal Charytatywny Fundacji TVN, Gala Powitania Adama Małysza po wygranej w Pucharze Świata w skokach narciarskich). Od lat regularnie podbija najbardziej znane sceny klubowe w Polsce i Europie. 
Pseudonim artystyczny Joanny idealnie odzwierciedla wyjątkowe cechy jej show - zarówno w klubie czy na evencie jej obecność, niczym aktywność dj’’a, gwarantuje sukces przedsięwzięcia i znakomitą zabawę od początku do końca. Organizator może z pełnym spokojem powierzyć jej rolę 
gospodyni wieczoru, która przy okazji będzie stanowić jego wisienkę na torcie. Temperament, uroda, błyskotliwa gra Joanny, jej niebywała charyzma oraz poczucie humoru stanowią mieszankę, która sprawi, ze Państwa postrzeganie muzycznego show na skrzypcach nigdy nie będzie takie samo jak przedtem.

Brose - ambitny reprezentant bydgosko - toruńskiej sceny klubowej. Swoją przygodę rozpoczął w połowie 2014 roku i od tego czasu nieustannie pracuje nad udoskonalaniem swoich umiejętności. Można go usłyszeć w wielu klubach na terenie całej Polski, a także na największym polskim festiwalu Musicfest (Francja). W jego mixach usłyszycie perfekcyjnie wyselekcjonowane numery z gatunków: R'n'B, mashup, funky oraz house. Ceniony za zaangażowanie i pozytywną energię, która tworzy niepowtarzalny klimat imprez.

Mike G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!