KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Angels Night Out – BARI & POPA & MIKE G

Ostatnia wrześniowa impreza i do tego w jakże wyjątkowym składzie. Dla wszystkich naszych Gości zaprosiliśmy do Miasta Aniołów wirtuoza saksofonu – Bariego. Bari to absolwent jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu. Grał w większości klubów trójmiejskich jak i w wielu renomowanych klubach w całej Polsce. W ciągu przeszło dwunastoletniej przygody z różnymi odmianami muzyki elektronicznej współpracował z czołowymi reprezentantami polskiego dj'ingu. Jest bez wątpienia jedną z największych Gwiazd klubowego saksowfonu w Polsce

Na tej imprezie nie możne zabraknąć bardzo popularnego i lubianego w Mieście Aniołów bydgosko – toruńskiego Dj-a. Adam Popa bo o nim mowa, to DJ wielokrotnie występujący w MA i cieszący się ogromną popularnością szczególnie wśród fanek naszego klubu. Swoje przejścia muzyczne często ubarwia dźwiękami perkusji i scrsetach prezentuje przede wszystkim różne odmiany muzyki house.

Wspólnie z naszym Rezydentem Mike G stworzą wspaniały festiwal różnorodnej muzy, oczywiście z myślą o Gościach Miasta Aniołów. Rezydent Mike G. z klasyką Miasta Aniołów, Popa ze świeżością i oryginalnością oraz perfekcjonizmem i Bari ze swoim saksofonem, stworzą wspaniały festiwal różnorodnej muzy, oczywiście z myślą o naszych Fanach jak i o tych, którzy w tą niestety już jesienną noc, zechcą odwiedzić Klub nad Motławą.

W sobotę 28.09.2019., startujemy o 21:00. Przypominamy, że jest to ostatnia impreza kończąca ten letnio - jesienny miesiąc.

Wszystkie barowe promocje nie dotyczą strefy VIP.
Nie polecamy before – ów, spóźnialscy mogą wiele stracić, a chyba nie warto. 21:00.

Życzymy wszystkim, którzy w tym dniu odwiedzą Miasto Aniołów dobrej zabawy, miłej, sympatyczne atmosfery i mnóstwa wrażeń!

Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Więcej imfo na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

Rezerwacje wyłącznie pod numerem 58 768-58-31
----------------------------
Bartosz Jarosz ("Bari") - absolwent jazzu i muzyki estradowej Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie saksofonu. Z muzyką klubową związany od 2005 roku, kiedy to podjął współpracę z trójmiejskimi Dj’ami. Od tamtego czasu zagrał w większości klubów Trójmiasta i w wielu innych liczących się klubach w całej Polsce: Warszawa ( Platinium, Space, Bank, Opera, Rich & Pretty Club, H2O, You & Me), Poznań (SQ, Pacha,Terytorium, BBB, Hah), Kraków (Cień, Fashion Time, Cocon), Bydgoszcz (Moralist, Buena Vista, Soda), Toruń (Stars, Mockba, Nox), Wrocław (Grey), Lublin (Shine), Szczecin (Senso, Cubar), Radom (Mojito), Włocławek (TB King, Moscato), Mielno (Fresh)... Miał również okazję występować za granicą w Belgii, Włoszech (Porto Liscia Beach Club -Sardynia, Charlie's Bar - La Maddalena), Hiszpanii (Tramps King of Clubs - Teneryfa) i Malcie (Hugo's Terrace, Bacco, Hugo's Lounge). Grał saksofonowe live acty i koncerty min. podczas takich eventów specjalnych jak Peroni Yachting Night TVN Sopot 2008, Wybory Miss Pomorza Władysławowo 2010, Rage 2013 (Koszalin - Elite Circle), Sopot Motor Show 2013, Camerimage Bydgoszcz 2013, Hiper otrzęsiny na morzu (Stena Line 2013), 39 Festiwal Filmowy w Gdyni 2014, , Żeglarski Puchar Trojmiasta Sopot 2015, Infoshare Expo Gdańsk 2015-17, a także podczas licznych konferencji, eventów firmowych, pokazów mody i promocji luksusowych marek samochodowych (Bentley, Porshe, BMW, Landrover). W ciągu przeszło dwunastoletniej przygody z różnymi odmianami muzyki elektronicznej współpracował z czołowymi reprezentantami polskiego dj'ingu. Ze szczególnym upodobaniem dogrywa do soulfulowo-wokalno-funkujących gatunków house & chill out, gdzie saksofon ma możliwość poruszania sie na nieco bogatszym dywanie brzmieniowo-harmonicznym, nie stroni jednak od minimalno-progresywnych beatów z charakterystycznym riffowym saksofonem. Poza sceną klubową udzielał się jako saksofonista barytonowy w Big Bandzie Akademii Muzycznej w Gdańsku, (festiwale: Swingin' Saxonia Glauchau 2010, Komeda Jazz Festiwal Słupsk 2010, Kaliningrad City Jazz Festival 2013), Big Bandzie Jana Konopa, Elbląskim Kwartecie Saksofonowym, festiwalowym składzie zespołu Tomasza Steńczyka (Festiwal Twórczości Korowód 2011), a jako alcista w mniejszych składach jazzowych, min w duecie z pianistką i aranżerką Aleksandrą Tomaszewską, Orkiestrze Daniela Nosewicza, amerykańskiej orkiestrze Harry James'a (kontrakt na wycieczkowcu Mariner of the Seas Royal Caribbean Cruise Line 2009) i w innych projektach muzycznych.

Adam Popa – bydgoski DJ grający w klubach na Kujawach i Pomorzu od 2011 roku. W swoich pasowaniem każdego granego utworu pod względem tonacji. Swoje przejścia często ubarwia dźwiękami perkusji i scrsetach prezentuje przede wszystkim różne odmiany muzyki house. Jego główne cele w miksowaniu to płynność i dynamika. Cechuje się także starannością i odpowiednim doatchu oraz ciekawych sampli. Te wszystkie elementy tworzą niepowtarzalny klimat i gwarantują świetną zabawę na granych przez niego klubowych imprezach. Adam to także DJ-ski przyjaciel Rezydenta Miasta Aniołów – DJ-a Mike G. Prywatnie oprócz muzyki jest pasjonatem mody męskiej, narciarstwa i motoryzacji.

MIKE G jest jednym z wyróżniających się przedstawicieli toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największch Polskich festiwalach poza granicami kraju - zimowych - Music Fest w Les Orres - Francja (2015) oraz Les Menuires (2017) oraz letnim Festiwalu Chilling w Chorwacji w miejscowości Porec (2016) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers od 2015 roku współtworzy Polish Hip Hop Festival w Płocku - największy w Polsce festiwal Hip Hopowy . DJ MIKE G jest oficjalnym DJem drużyny koszykarskiej Twarde Pierniki, z którą dumnie zdobywa medale Mistrzostw Polski. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektem Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). W roku 2016/2017 wspólnie z DJ P51 jako Partyrockers zdobywca II miejsca w prestiżowym konkursie - Toruński DJ Roku 2016. Warto też pamiętać że Mike G to członek toruńskiego INFAMOUSTEAM!

START: 21:00
WSTĘP: 15 zł