KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Historyczny re.Open Miasta Aniołów by Bulliet

Historyczny re.Open Miasta Aniołów! 

Nad historyczną Motławą, nieopodal Zielonej Bramy otworzy swe wrota Miasto Aniołów. Brzmi jak historyczne wydarzenie? Tak będzie! To 3. odsłona Klubu Miasto Aniołów w ponad 15. letniej historii klubu! Zapraszamy już w sobotę 19 czerwca od godz. 21.00! Jeden z najbardziej prestiżowych klubów Trójmiasta, na gdańskiej starówce – Klub Miasto Aniołów powraca! Przyjdź na Wielki re.Open! Dowiedź się, co będzie się działo! 

Czas zapomnieć o pandemii!

Przymusowa przerwa to czas, w którym zespół Miasta Aniołów przygotowywał dla Was Klub i liczne niespodzianki na jego 3. w historii otwarcie! Chcemy uczcić z Wami powrót do normalności – powracając w wielkim stylu z licznymi atrakcjami. Zobaczcie, co dla Was mamy! Czekają na Was nowe przestrzenie, zmieniona sala Vip, powiększona przestrzeń klubu i niespodzianki! Pojawi się nowy dodatkowy bar z anielską obsługą... Zapraszamy do prestiżowego, przestronnego, nowoczesnego lokalu z topowym designem, sferowym nagłośnieniem audio i atrakcyjnymi efektami świetlno-wizualnymi. W wielki wieczór czeka na Was SHOW muzyczne i taneczne! Kogo usłyszymy? 

Z Trzykrotnym Mistrzem Świata!

Tego wieczoru w Mieście Aniołów zagra Trzykrotny Mistrz Świata DJ-ów w kategorii SHOW! Takiego widowiska nie można przegapić! DJ Funktion wprawi Was w anielski nastrój w naszym mieście! World Champion rozbuja anielskie towarzystwo klubu Miasto Aniołów. O oprawę artystyczną zadba międzynarodowa grupa Taneczna Dance & Exclusive Concept. 

To nowy rozdział klubowego życia 

Wnętrze przeszło całkowitą metamorfozę. Czy je rozpoznacie? Jesteśmy dalej na gdańskiej starówce, ale w nowej odsłonie! Czekają na Was trzy strefy – Garden, Longue oraz VIP. Nadal pozostajemy miejscem pełnym przepychu, luksusu i świetnej atmosfery z gwarancją dobrej zabawy. To totalna zmiana klubu – tego, co dało się udoskonalić, bo nasi goście są już wyjątkowi. Zrobiliśmy remont kapitalny, aby przyjąć Was w nowym Mieście! 

ęlskie Los Angeles

O amerykańskiej wersji ulotnego miasta mówią, że każdy tam jest gwiazdą... Widocznie jeszcze nie byli w gdańskim Los Angeles. W Mieście Aniołów, nad historyczną Motławą, każdy jest gwiazdą w anielskim humorze. Tylko zamiast chórów anielskich gra dla nas Mistrz Świata w kategorii SHOW!

Re.Open 19.06.2021 – musisz tam być!

Podczas imprezy szukajcie hostess Bulleita.
Czekają na Was z pysznym Bulleit Tonic Dodatkowo maja dla Was gadżety do zgarnięcia!
Podczas trwania całej imprezy będziecie mogli napić się wyjątkowego Bulleit New York Sour za 31zl!

W przymusowej przerwie nie próżnowaliśmy -– zobaczcie, jak zmieniliśmy się dla Was! 
Twórzcie z nami historię historyczną chwilę 3. odsłony klubu w 15. letniej historii! 
Weźcie udział w anielskiej zabawie z atrakcjami! 

Start imprezy 22:00 - wstęp 20 zł do godziny 24:00, po godzinie 24:00 wstęp 30 zł 

Koszt szatni 5 zł

Rezerwacje: Osoby rezerwujące mają wstęp wolny do godziny 22:30, po godzinie 22:30 wstęp płatny.

Rezerwacja jest ważna do 23:00. Z rezerwacji 80% płatności do wykorzystania w barze.