KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Halloween – Hardcore Angels Night Out – Mikesz & Mike G

W ostatnią sobotę października zapraszamy wszystkich, którzy lubią się bawić w upiornych klimatach halloweenowej nocy. Na tą jedyną w roku imprezę Hardcore Angels Night Out zaprosiliśmy Mikesza, najbardziej dynamicznie grającego dja w Polsce. Nieważne czy gra w klubie, czy w plenerze zawsze potrafi rozniecić ogień w publice, mieszając przy tym wszelakie gatunki muzyczne. Oczywiście nie zabraknie też naszego Rezydenta Mike G. 

Koszmarna obsługa, mroczne wnętrza, krwawe, dymiące drinki, dynie zamiast ozdób, grobowy nastrój, snujące się po Klubie wampiry i upiory oraz wisielczy humor dji to atuty, które mamy nadzieję docenią, bywalcy Miasta Aniołów. Goście wchodzący do Klubu w przebraniach z horrorów mają wstęp wolny (do 23:00.), a bar serwuje im „hardcorowe” drinki. 

Mroczny wystrój Klubu, dje co jakiś czas puszczają rozpoznawalne kawałki z kultowych horrorów. Obsługa Miasta Aniołów przebrana w dowolne akcenty Halloweenowe + makijaż. Przy zakupie helloweenowego drinka - rabat. :) 

Będziemy bawić się jak zawsze w klimacie mashup, funk, rnb, dancehallu, hip hopu, trapu, twerku oraz house i deep house oraz oczywiście największych i najbardziej znanych i rozpoznawalnych „miastowych” bitów. Muzę miksować dla Was będą: Mikesz i jak zazwyczaj nasz Rezydent Mike G. Bar, a w zasadzie barmani Miasta Aniołów proponują wyjątkowe i niepowtarzalne drinki, które powinny przypaść do gustu każdemu z naszych Gości. W tą wyjątkową noc przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zobaczą i usłyszą nasi fani odwiedzający w tą noc Miasto Aniołów.

Rezerwujcie wcześniej stoliki, bo ich ilość jest ograniczona.
Polubcie i pobierajcie zdjęcia z facebooka.

Zapraszamy do Miasta Aniołów. Czeka wiele atrakcji i promocji.
Rezerwacje pod numerem 58 768-58-31
Więcej info na www.facebook.com/KlubMiastoAniolow
oraz na www.miastoaniolow.com.pl

START: 21:00
WSTĘP: 15 zł
---------------------------------------------------------
Mikesz jest jednym z najbardziej dynamicznie grających dji w Polsce. Nieważne czy gra w klubie, czy w plenerze zawsze potrafi rozniecić ogień w publice, mieszając przy tym wszelakie gatunki muzyczne. Obecnie gra około 150 imprez rocznie w najbardziej trendy klubach w Polsce, co potwierdza jego talent muzyczny. Nie wierzysz? Częstość bookingów mówi sama za siebie! Jeżeli masz wątpliwości sprawdź jego sety muzyczne na soundcloud i mixcloud na pewno takich mixów jeszcze nie słyszałeś! Mikesz gra imprezy na światowym poziomie pod względem techniki, a co więcej jego zdolności do kontaktu z publiką potrafią porwać tłumy. Oprócz djingu jest on również producentem muzycznym, jeżeli jeszcze nie słyszałeś koniecznie sprawdź jego produkcje na soundcloud.

MIKE G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego klubu Stars gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Oprócz tego dumnie przemierza Polską i grywa w najlepszych polskich miejscówkach oraz wydarzeniach ściśle związanych z kulturą Hip Hop. W ostatnim czasie uczestniczył na największym Polskim festiwalu poza granicami kraju - Music Fest w Les Orres (Alpy) wspólnie z ekipą Snow Show a jako Partyrockers grał na największym polskim festivalu - Polish Hip Hop Festival w Płocku. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce).
https://soundcloud.com/mikegpl
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/

Najbliższa impreza

Hot This Up! – Patrycja Brzezińska & Funk Dee

OPINIE