KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

NASI DJ'E

Ahmet Kilic

Ahmet Kilic urodził się w  Bułgarii gdzie spędził dzieciństwo. jego przygoda z muzyką zaczęła się od obsesji jego ojca na punkcie sprzętu elektronicznego. W wieku 10 lat Ahmet zaczął interesować się jak działa sprzęt elektroniczny  i zaczął składać i rozkładać części elektronicznego wyposażenia w swoim domu. W wieku 12 lat Ahmet zrobił swoje pierwsze kroki w karierze muzycznej komponując swoje własne remiksy, które odzwierciedlały jego pasję do muzyki.W 1991 roku rodzina Ahmeta zdecydowała przeprowadzić się do Turcji; to stało się dla niego początkiem zupełnie nowego życia. Chodził do szkoły w  Izmirze, jednym z największych miast Turcji , a wieczorami Ahmet pracował w zwykłych barach jako DJ. Po ukończeniu szkoły w 1995 roku  Ahmet zdecydował kontynuować swoją profesjonalną karierę muzyczną i zaczął pracować jako rezydent DJ w jednym z największych klubów w Izmirze  "Club Marina". Później Ahmet zapragnął zmienić swoje życie i kontynuował swoją karierę muzyczną w różnych miastach świata pracując jako DJ w wiodących organizacjach. Według  topdeejays.com w Turcji w 2014 roku Ahmet został Djem numerem #1  w "DEEP HOUSE",  #1 DJ większości użytkowników  YouTube i wiele razy #1 na Beatport Mixes (http://mixes.beatport.com)


Mike G

DJ MIKE G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego Monaco gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). 


https://www.mixcloud.com/djmikegpl/ 

https://www.soundcloud.com/mikegpl/ 


DJ Funk Dee

Dj Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj’i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.dam Wirzchowski aka Dj Funk Dee. Swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 2000 roku i do dziś jest jednym z bardziej znanych drapaczy płyt w Toruniu. Swoje sety dobiera wprost proporcjonalnie do reakcji publiki, od prawdziwych klasycznych house'ów, poprzez klimatyczne r&b, funk, aż po najróżniejsze formy remiksów, mashapów, party breaków szeroko pojętej muzyki tanecznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz to bardziej wymagających odbiorców, Funk Dee zostaje członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu. Obecnie rezydent Monaco Club Toruń, sieci klubów Carpe Diem oraz Stary Anioł Toruń.

Dj Doriss

Doriss to pochodząca z Warszawy aktorka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane na scenach teatralnych oraz estradowych w całej Polsce. W branży klubowej działa intensywnie już od 2005 roku, i to zarówno w klubach i pubach warszawskich, jak i trójmiejskich. Natomiast od stycznia 2013 z olbrzymim powodzeniem współpracuje z Miastem Aniołów prowadząc swoje niezapomniane czwartkowe imprezy karaoke!

Adam Popa

Adam Popa to młody narybek bydgoskiej sceny klubowej. Działający na rynku od 2011 roku. W swoich setach zawsze starannie selekcjonował najciekawsze propozycje z rodziny muzyki elektronicznej: house, deep house, nu-disco. Od początku 2015 roku postawił na poszerzenie swoich horyzontów muzycznych i obecnie często łączy rytmy muzyki house razem z szeroko pojętym gatunkiem muzyki czarnej – R&B, hip-hop, trap, twerk, a nie są mu także obce takie gatunki jak mash-up i funk. Ta różnorodność i umiejętność dopasowania się do parkietu w efekcie nadaje granym przez niego imprezom niepowtarzalnego stylu i zaspokaja gusta muzyczne wszystkich gości.. Jego cel to wzbudzanie w odbiorcach coraz większych emocji z każdym kolejnym utworem poprzez prezentowanie ich w sposób dynamiczny, tajemniczy i odważny dodając przy tym różnorodne efekty oraz skrecze. Regularnie grywa w najciekawszych klubach w regionie Kujaw i Pomorza i nie tylko…

C-Tite

C-Tite - DJ/DVJ, producent mashupów, remixer z Torunia. Stały gość najlepszych klubów w Polsce. Rezydent toruńskiego klubu No1. Miłośnik muzyki elektronicznej w wielu odmianach, prezentujący najświeższe brzmienia i muzyczne trendy. Jego sety to mieszanka tanecznych odmian House przełamana bangerami z gatunku Rnb/Moombathon, doprawiona autorskimi Mashupami i Remixami.  Na scenie od 2002 roku. Mistrz Polski DJów w miksowaniu 2011. Mistrz Polski Djów 2010. Toruński DJ Roku 2011 i 2012 (plebiscyt Radia GRA). Finalista konkursu na najlepszego DJa Projektu Plaża TVN i FTB 2009. Finalista międzynarodowego Ibiza DJ Awards Bedroom Competition 2011. Finalista i zwycięzca ponad 20 turniejów/konkursów/mistrzostw DJskich od 2006 roku. Tester sprzętu dla serwisu infomusic.pl, juror mistrzostw Polski DJów.