KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

NASI DJ'E

Mike G

DJ MIKE G jest jednym z przedstawicieli młodej i ambitnej toruńskiej sceny klubowej. Początek jego obecności na rynku to końcówka 2009 roku. Od tego czasu możecie usłyszeć go w klubach na terenie całej Polski. W swoich muzycznych playlistach MIKE G przemyca maksimum energii oraz klubowego vibe’u. Uczestnicy jego imprez mogą wyczuć ogromne zaangażowanie i niepowtarzalny styl. Obecnie MIKE G jest rezydentem gdańskiego klubu Miasto Aniołów oraz toruńskiego Monaco gdzie każdego weekendu zaskakuje swoich Klubowiczów najnowszą selektą. Warto pamiętać, że Mike G to nie tylko dźwięk! Jest również jednym z DVJ w Polsce, którzy opanowali do perfekcji sztukę łączenia obrazu z muzyką. Jako członek kolektywu Party with Video wykorzystuje nowoczesne technologie, przenosząc swoich Gości w inny wymiar imprezowania. MIKE G jest osobą otwartą na nowe futurystyczne brzmienie, które uzupełnia świeżymi produkcjami z pogranicza takich stylów jak house, deep house, rnb, hiphop, trap & twerk. Aktualnie pracuje nad projektami Party with Video (projekt audiowizualny, połączenie obrazu z dźwiękiem) oraz Partyrockers' (wspólnie z DJ’em Paragraph51 tworzą nową falę muzycznego uderzenia w Polsce). 


https://soundcloud.com/mikegpl 
https://www.mixcloud.com/djmikegpl/ 


DJ Funk Dee

Dj Funk Dee, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych toruńskich dj’i jest rezydentem tamtejszego Monaco Club, a od niedawna również gdańskiego klubu Miasto Aniołów. Swoje pierwsze kroki za konsolą stawiał w 2000 roku, od tego czasu wypracował swój własny i unikalny styl, w którym łączy granie muzyki klubowej z przeróżnymi trikami DJ-skimi, spełniając tym samym oczekiwania najbardziej wymagających klubowiczów. W jego setach można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych, przede wszystkim house, deep house, mashup, rnb. Dodatkowo Funk Dee został członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu.dam Wirzchowski aka Dj Funk Dee. Swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 2000 roku i do dziś jest jednym z bardziej znanych drapaczy płyt w Toruniu. Swoje sety dobiera wprost proporcjonalnie do reakcji publiki, od prawdziwych klasycznych house'ów, poprzez klimatyczne r&b, funk, aż po najróżniejsze formy remiksów, mashapów, party breaków szeroko pojętej muzyki tanecznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz to bardziej wymagających odbiorców, Funk Dee zostaje członkiem ekipy Party with Video, tak wiec jego możliwości poszerzają się o miksowanie na żywo dźwięku i obrazu. Obecnie rezydent Monaco Club Toruń, sieci klubów Carpe Diem oraz Stary Anioł Toruń.

Dj Doriss

Doriss to pochodząca z Warszawy aktorka musicalowa, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Na swoim koncie ma wieloletnie doświadczenie sceniczne zdobywane na scenach teatralnych oraz estradowych w całej Polsce. W branży klubowej działa intensywnie już od 2005 roku, i to zarówno w klubach i pubach warszawskich, jak i trójmiejskich. Natomiast od stycznia 2013 z olbrzymim powodzeniem współpracuje z Miastem Aniołów prowadząc swoje niezapomniane czwartkowe imprezy karaoke!