KLUB | RESTAURACJA | TEATRZYKI | PARTY & BOAT
#

Rezerwacje

Szanowni Państwo.

Klub Miasto Aniołów znajduje się w samym centrum gdańskiej Starówki na prawym brzegu Motławy. Przechodząc z Długiego Targu pod Zieloną Bramą po prawej stronie widać już naszą Barkę będącą light motywem  Klubu i Restauracji.

Miejsca przygotowane specjalnie z myślą o naszych Gościach:

- sala główna, około 150 miejsc siedzących na sofach i krzesłach miękko wyściełanych. Stoliki 2, 4, 5, 6, 8     os. z możliwością łączenia w zależności od potrzeb. Parkiet z górującym jedynym w swoim rodzaju ledowym sufitem, na którym jednocześnie może się bawić ponad 300 os.


- sala VIP, odgrodzona od reszty Klubu szklanymi ścianami z integralnym barem i osobną obsługą kelnerską. Około 50 miejsc w wygodnych lożach. Najwyższy poziom obsługi, z wyjątkowo dobrze zaopatrzonym barem.


- taras letni pod parasolami na około 80 os. działający od kwietnia do listopada.


- The Boat przycumowana do nabrzeża Motławy, gdzie jednocześnie może usiąść około 60 os. na miękkich krzesłach to w opcji restauracyjnej (dziennej). Profesjonalna obsługa kelnerska, możliwość podniesienia bocznych ścianek w dni wyjątkowo upalne, jak również włączenia ogrzewania w okresach chłodniejszych. Dodatkową atrakcją jest fakt iż w sezonie wiosenno-letnim uruchamiamy naszą Party Boat, którą organizujemy wycieczki oraz inne imprezy okolicznościowe. Party Boat zabiera na pokład 11 os. (w tym sternika). Można zatem podziwiać rzekę Motławę nie tylko z za okien ale przepłynąć przez samo serce gdańskiej Starówki.


Rezerwacje

W zależności od potrzeb naszych Gości przyjmujemy rezerwacje na cały lokal, na jego część lub na poszczególne stoliki. Ceny za rezerwacje lokalu lub jego części w zależności od charakteru imprezy jak również od dnia tygodnia i pory roku. Ceny rezerwacji za stoliki bądź loże:

  • Koszt rezerwacji na sali Głównej 100 zł , na sali VIP to koszt 200* zł od osoby, 
    * do każdej rezerwacji na sali VIP doliczany jest serwis w wysokości 10% kwoty rachunku.

  • Cała kwota rezerwacji jest przeznaczona do wykorzystania na artykuły znajdujące się w barze. Nie dotyczy wyrobów tytoniowych.


    Rezerwacje na sali VIP dostępne w opcji 8/8/8/8/12

 Rezerwacji dokonujemy w systemie emenago.
www.emenago.com/i/miastoaniolow


Zapytaj o menu Finger Food! 


WARUNKIEM REZERWACJI JEST PRZEDPŁATA w wysokości minimum 30%  kwoty rezerwacji.
Klub gwarantuje rezerwacje miejsca do godziny 23:00. Loża ta nie zostanie udostępniona innej osobie. Ostatecznej weryfikacji Gości chcących zająć miejsca w loży VIP dokonuje manager Miasta Aniołów. Weryfikacja polega na ogólnym wyglądzie oraz zachowaniu naszych 

potencjalnych VIP-ów.

Rezerwacje stosujemy na otwartych imprezach tanecznych lub podczas występów artystycznych. Wszyscy nasi Goście muszą respektować Regulamin Klubu. Nie udostępniamy sali VIP w celu organizacji wieczorów kawalerskich lub panieńskich.


Serdecznie Państwa zapraszamy gwarantując profesjonalną obsługę, umiarkowane ceny, dużą ilość promocji i różnorodnych atrakcji.